چاپ کردن این صفحه
شنبه, 14 -2667 08:57

موسسه مهاجرتی سیمرغ

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)


شرکت مشاوره و مهاجرت سیمرغ با مدیریتی مجرب، با هدف راهنمایی متقاضیان و هموارسازی مسیر برای افرادی که قصد گرفتن انواع خدمات ویزا، کار یا گسترش فعالیت اقتصادی یا کسب و کار خود در کانادا،استرالیا،آلمان حوزه شینگن و...را دارند راه اندازی گردید. این شرکت با داشتن کادری مجرب آماده ارائه خدمات به متقاضیان ساکن ایران و خارج از ایران در این راستا میباشد. مشاورین ما در سطح دنیا، آماده ارائه مشاوره به صورت رایگان به متقاضیان مهاجرت میباشند....
موسسه مهاجرتی سیمرغ با سابقه ۷ ساله در امور مهاجرت، اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی، اقامت سرمایه گذاری، اخذ اقامت کاری و اقامت دائم بر اساس توان مهارتی یا همان skilled worker ، برخورداری از تجارب بسیار درخشان در این زمینه، آماده ارائه انواع خدمات مشاوره و انجام امور مهاجرتی به شما هموطنان عزیز می باشد.

 

 

 

 

 

 


از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اطمینان و اعتماد در همه مقاطع پروسه های مختلف می باشد، این موسسه با به کار گیری چندین وکیل پایه یک دادگستری ایران با سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد بستر اطمینان و آسودگی خیال برای متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور را فراهم آورده است.

اخذ نمایندگی از بسیاری  دانشگاه ها و مراکز معتبر جهان، ارائه صدها پرونده موفق به چندین سفارت کشورهای مختلف دنیا و ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر موکلین عزیز همواره بزرگترین افتخار این موسسه بوده و سرلوحه عملکرد آتی آن نیز خواهد بود.

اخذ اقامت و مهاجرت و کیفیت پاسپورت کشورهای مختلف برای خیلی از شما عزیزان نکاتی تعیین کننده محسوب میشود نکاتی پیچیده و نیازمند تحقیق بسیار
 چنانچه در خصوص اقامت ومهاجرت نیاز به مشاوره دارید، چنانچه نمیدانید از کجا شروع کنید و برای مسائل مهمی نظیر بورس تحصیلی برای اخذ اقامت ، مهاجرت به طرز قانونی و بر اساس اصول حقوقی نیازمند کمک هستید شما در صفحه بزرگترین موسسه مشاوره ای در این زمینه قرار گرفته اید ما شما را به بهترین وکلا، بهترین دانشگاه ها،بهترین مراکز علمی و بسیاری از سکوهای پرش یا پله های ترقی می رسانیم در ادامه شما میتوانید موضوع مورد نظر خود را چه از طریق سرمایه گذاری تحصیلی، اشتغال و سایر مسائل مرتبط با مهاجرت بیابید.

 

 

 

خواندن 1123 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 02 مرداد 1398 12:39
Super User

آخرین‌ها از Super User