|      22806155 (21)98+    

Super User

Super User

یکشنبه, 06 مرداد 1398 06:30

سیاست حریم شخصی

سیاست حریم شخصی
سیاست حفظ حریم خصوصی

موسسه مهاجرتی سیمرغ نسبت به حفظ حریم خصوصی شما و همچنین گسترش تکنولوژی خود به‌گونه‌ای که تجربه آنلاین امن و قدرتمندتری را برای شما فراهم کند، متعهد است. این بیانه سیاست حفظ حریم خصوصی شما کاربران گرامی را در پایگاه اینترنتی مشخص می کند و فرایند جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها را کنترل می‌کند. با استفاده از پایگاه اینترنتی ، شما نسبت به موارد ذیل پیرامون داده‌ها، اعلام رضایت می‌کنید  :


جمع‌ آوری اطلاعات شخصی شما

موسسه مهاجرتی سیمرغ فقط از اطلاعات هویتی و شخصی شما آدرس ایمیل را از طریق بخش عضویت در سایت گردآوری می‌کند و به غیر از آدرس ایمیل شما به هیچکدام از اطلاعات شخصی و هویتی کاربران سایت دسترسی نداشته و هیچ کوششی هم در جمع آوری آنها نخواهد داشت.

حتی شما کاربران گرامی موسسه مهاجرتی سیمرغ می توانید در صورت عدم رضایت از دادن آدرس ایمیل خودتان به ما در بخش عضویت درسایت که در فوتر قرار گرفته است ثبت نام نکنید و یا در سایت عضو نشوید. عضویت در سایت موسسه مهاجرتی سیمرغ فقط جهت استفاده از مشاوره و راهنمایی ما می باشد و کاربرد دیگری ندارد.

موسسه مهاجرتی سیمرغ متعهد می شود که هیچ گونه اطلاعاتی درباره سخت‌افزار یا نرم‌افزار رایانه شما توسط ما جمع‌آوری نمی‌شود. این اطلاعات ممکن است شامل موارد زیر باشد: آدرس آی‌پی، نوع مرورگر، نام دامنه، زمان دسترسی و آدرس وبسایت‌های ارجاع‌دهنده.

 
لطفا مدنظر داشته باشید که اگر خود شما مستقیما اطلاعات هویتی و شخصی یا داده‌های حساس شخصی را از طریق موسسه مهاجرتی سیمرغ افشا کنید، این اطلاعات ممکن است توسط سایرین به کار گرفته شود. موسسه مهاجرتی سیمرغ هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.

موسسه مهاجرتی سیمرغ پیشنهاد می‌کند تا بیانیه سیاست حفظ حریم خصوصی سایت‌هایی که می‌خواهید از طریق موسسه مهاجرتی سیمرغ به آن‌ها لینک دهید، مرور کنید؛ به‌گونه‌ای که بدانید آن سایت‌ها چه‌گونه اطلاعات شما را جمع‌آوری، استفاده و منتشر می‌کنند. موسسه مهاجرتی سیمرغ نسبت به بیانیه سیاست حریم خصوصی و هم‌چنین سایر محتواهای سایت‌های خارج از خانواده موسسه مهاجرتی سیمرغ هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.


استفاده از اطلاعات شخصی شما

موسسه مهاجرتی سیمرغ فهرست مشتریان‌ش را به اشخاص ثالث نمی‌فروشد و اجاره نمی‌دهد. ممکن است موسسه مهاجرتی سیمرغ گاهی به سود یک شریک کاری خارجی (خارج از اینترنت) درباره یک پیشنهاد ویژه‌ای که ممکن است مورد علاقه شما باشد، با شما تماس بگیرد.

در این موارد، اطلاعات خاص هویتی و شخصی شما (شامل آدرس ای‌میل، نام، آدرس و شماره تلفن) به شخص ثالث منتقل نمی‌شود. بعلاوه، ممکن است موسسه مهاجرتی سیمرغ داده‌هایی را با شرکای قابل اعتماد در میان بگذارد تا به ما در راستای اجرای تحلیل‌های آماری، و فرستادن ایمیل یا کارت پستال به شما، فراهم کردن ساپورت مشتریان یا هماهنگی ارائه خدمات، کمک کنند.

تمامی این اشخاص ثالث نسبت به استفاده از اطلاعات شخصی شما منع شده‌اند مگر آن‌که از این اطلاعات به منظور فراهم کردن خدماتی برای موسسه مهاجرتی سیمرغ استفاده کنند؛ هم‌چنین از آن‌ها خواسته می‌شود تا محرمانه بودن اطلاعات شما را رعایت کنند.

موسسه مهاجرتی سیمرغ اطلاعات شخصی حساس (مانند نژاد، دین، جهت‌گیری سیاسی) را به هیچ عنوان افشا نمی‌کند.

موسسه مهاجرتی سیمرغ سایت‌ها و صفحاتی که مشتریان‌مان از طریق موسسه مهاجرتی سیمرغ مشاهده می‌کنند را ردگیری می‌کند تا مشخص کند که کدام یک از خدمات موسسه مهاجرتی سیمرغ پرطرف‌دارتر است.

این داده‌ها به منظور ارائه محتوای سفارشی و تبلیغات از طریق ما به مشتریانی که رفتارشان نشان‌گر علاقه آن‌ها به برخی زمینه‌های خاص است، استفاده می‌شود.

پایگاه اینترنتی موسسه مهاجرتی سیمرغ اطلاعات، بدون اعلان قبلی، شخصی شما را افشا خواهد کرد تنها اگر توسط مراجع قانونی چنین چیزی خواسته شده باشد یا با اطمینان معتقد باشد این فعل لازم است تا: ۱) با فرایندهای قانونی‌ای که توسط موسسه مهاجرتی سیمرغ و سایت مورد پذیرش است، همراهی داشته باشد؛ ۲) از حق و دارایی‌ موسسه مهاجرتی سیمرغ حفاظت و دفاع کند؛ ۳) در شرایط بحرانی، به منظور حفظ امنیت کاربران خود و یا عموم مردم، رفتار کند.

 


استفاده از کوکی‌ها

پایگاه اینترنتی موسسه مهاجرتی سیمرغ از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌تان استفاده می‌کند. یک کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور وب‌سایت بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند. کوکی‌ها مشخصا متعلق به شما هستند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه‌ای که کوکی را به شما نسبت داده، قابل خواندن است.

یکی از مقاصد اصلی کوکی‌ها فراهم‌کردن تسهیلاتی به منظور صرفه‌جویی در زمان شماست. هدف یک کوکی این است که به وب سرور می‌گوید که شما به صفحه خاصی بازگشته‌اید. برای مثال، اگر شما صفحات وب سایت موسسه مهاجرتی سیمرغ را شخصی‌سازی کرده باشید یا با سایت موسسه مهاجرتی سیمرغ رجیستر کرده باشید، یک کوکی به ما کمک می‌کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاص شما را فرابخواند. این مسئله فرایند ضبط اطلاعات شخصی شما را تسهیل کرده است، مانند آدرس‌های قبض‌ها یا آدرس‌های پست دریایی. هنگامی که شما به پایگاه اینترنتی موسسه مهاجرتی سیمرغ بازمی‌گردید، اطلاعاتی که پیش‌تر شما فراهم کرده بودید قابل بازیابی است؛ بدین ترتیب، شما می‌توانید از ویژگی‌هایی که در موسسه مهاجرتی سیمرغ به شکل سفارشی ایجاد کرده‌اید، استفاده کنید.

شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید معمولا تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید. اگر خواستید کوکی‌ها را رد کنید، ممکن است ‌نتوانید به‌طور کامل از ویژگی‌های تعاملی خدمات موسسه مهاجرتی سیمرغ و سایت‌هایی که بازدید کرده‌اید، استفاده کنید.

 


امنیت اطلاعات شخصی شما

موسسه مهاجرتی سیمرغ اطلاعات شخصی شما را از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تاییدناشده، حفاظت می‌کند. موسسه مهاجرتی سیمرغ اطلاعات شخصی و هویتی‌ای که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تاییدناشده محافظت می‌کند . هنگامی که اطلاعات شما (مانند شماره حساب کارت اعتباری) به سایتی دیگر منتقل میشود، با استفاده از کدسازی ـ مانند پروتکل SSL ـ محافظت می‌شود.

تغییرات در بیانیه سیاست حفظ حریم خصوصی

موسسه مهاجرتی سیمرغ ممکن است گهگاه این بیانه حریم خصوصی را به منظور بازتاب فیدبک‌های مشتریان و شرکت به‌روزرسانی کند. موسسه مهاجرتی سیمرغ شما را تشویق می‌کند تا به طور دوره‌ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه حفاظت اطلاعات شما توسط ما مطلع شوید.

 


اطلاعات تماس

موسسه مهاجرتی سیمرغ کامنت‌های شما ناظر به این بیانه حریم خصوصی را گرامی می‌دارد. اگر معتقدید ما به این بیانه وفادار نمانده، لطفا از طریق آدرس ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما تماس بگیرید. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا مشکل را پیدا کرده و تا حد امکان رفع کنیم.

دوشنبه, 03 ارديبهشت 777 07:27

ثبت شرکت در خارج از کشور

ثبت شرکت در خارج از کشور


برخی از افراد ممکن است تصمیم داشته باشند نسبت به ثبت شرکت در خارج از کشور اقدام نمایند ، تیم تخصصی سیمرغ با بهره گیری از وکلای زبده و مشاورین با تجربه توانسته است این امکان را برای همگان فراهم نماید.با رونق یافتن تجارت بین الملل ، کشور ها به طور روز افزون به داد و ستد و مراودات پولی پرداخته و فعالیت های تجاری در سراسر جهان جهش قابل توجهی پیدا کرده است ، در پی این جهش سازمان ها علاقمند به سرمایه گذاری در کشورهای مختلف شده اند و همین امر سبب گسترش مبادلات بین المللی گردیده است.
امروزه، اکثر بازرگانان بین المللی و صاحبان مشاغل بزرگ به سمت و سوی ثبت شرکت در خارج از کشور سوق یافته اند اما باید این نکته را در نظر گرفت که ثبت شرکت در خارج از کشور بدون وجود شناخت عمیق از کشور مقصد ممکن است مدیران شرکت ها را به چالش وادارد.


در این راستا ، به منظور انجام فعالیتهای تجاری سازماندهی شده و سیستماتیک ، اولین قدم ، کسب اطلاعات کافی از چگونگی سرمایه گذاری در کشور مقصد است.
معمولا شرکت ها با انگیزه های خاصی وارد بازارهای خارجی می شوند.در این حالت قبل از هر چیز نسبت به برگزیدن بازارهایی که فاصله فرهنگی و اقتصادی کمی نسبت به بازارهای آن ها داشته باشند اقدام نموده و طبیعتا بازار هایی را که با آن ها غریبه هستند را گزینش نمی کنند.


یکی از راه حل های مهاجرت به دیگر کشورها ثبت شرکت در کشور خارجی مورد نظر است.پاره ای از اوقات جهت مهاجرت به یک کشور دیگر می بایست در کشور مورد نظر سرمایه گذاری نمایید اما ممکن است با هزینه بسیار پایین تر و صرف زمان کمتر از طریق ثبت شرکت بتوانید برای خود و اعضای خانواده خود اقامت یک کشور را اخذ نمائید.
به دلیل تحریم ها علیه کشورمان مردم روز به روز به مهاجرت بیشتر علاقمند می شوند که البته در این راستا سوءاستفاده برخی افراد سود جو نیز زیاد شده است.بنابراین در صورتی که تحقیقات لازم را به عمل نیاورده باشیم و اطلاعات کافی در باره کشور مورد نظر خود و قوانین آن نداشته باشیم قطعا هم سرمایه و هم زمان خود را از دست داده ایم پس مشورت با مشاوران صادق و متعهد از مهمترین و تاثیر گذارترین موارد در رسیدن به موفقیت می باشد.موسسه مهاجرتی سیمرغ در این باره به شما مشاوره های کامل و کارآمدی خواهد داد.


ثبت شرکت بین المللی دارای مزایای بسیار زیادی است که هر کس می تواند با توجه به ضوابط موجود ، شرایط مورد نظر را به نفع خود برگزیند ، در ادامه موسسه مهاجرتی سیمرغ به برشمردن مزایای ثبت شرکت در خارج از کشور می پردازد.


مزایای ثبت شرکت در خارج از کشور عبارتند از:


1.    اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت
2.    افتتاح حساب بانکی بین المللی
3.    دور زدن تحریم های موجود
4.    ورود به بازارهای بین المللی و تولید انبوه و حجم بالای محصولاتی
5.    دستیابی به هم افزایی
6.    مدیریت بهتر منابع و نیروی انسانی
7.    استفاده از معافیت های مالیاتی و سایر مشوق های صادراتی
 


مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در خارج از کشور:

1.    ارائه کپی برابر اصل گواهی ثبت علامت تجاری
2.    تکمیل فرم مخصوص جهت ثبت شرکت بین المللی با ترجمه انگلیسی
3.    ارائه روزنامه تاسیس و آخرین تغییرات شرکت برای اشخاص حقوقی و حقیقی
4.    درخواست کتبی و ارائه آن به اداره ثبت علایم تجاری با درج نام های کشورهای مورد نظر
5.    در صورت مراجعه وکیل و انجام امور اداری بواسطه وی، ارائه وکالت نامه دادگستری ضرورت دارد.
6.    ارائه مدارک هویتی از قبیل کپی برابر اصل کارت ملی و شناسنامه مدیران و صاحبان حق امضای شرکت
7.    ارائه اظهارنامه یا اصل گواهی ثبت علامت تجاری در ایران جهت رویت و کپی آن به منظور ثبت در پرونده
8.    پرداخت هزینه‎ها‏ی ثبت که توسط اداره ثبت شرکت های بین‎المللی در کشور میزبان صورت می‏گیرد و ارائه رسید بانکی
9.    تهیه معرفی نامه بر روی سربرگ شرکت که به وسیله مدیران و صاحبان حق امضا و با مهر شرکت امضا شده باشد.
 

 


نحوه ثبت شرکت در خارج از کشور از سوی اداره مربوطه:


•    ثبت کلیه تصمیمات تلفیقی و اختلافی، صورتجلسات، تغییرات، مشاوره تخصصی و رفع نقایص ماهوی آن
•    ایجاد دفاتر مجازی و اعمال روش‎ها‏ی معافیت مالیاتی در تمامی مناطق آزاد تجاری بویژه در جزیره کیش
•    رتبه بندی و تعیین صلاحیت وزارت کار (انجمن صنفی کارفرمایان ) برای تمامی شرکتهای خدماتی
•    مشاوره کسب جواز تاسیس، تکمیل پرسشنامه، موافقت اصولی و نوشتار انواع طرح‎ها‏ی توجیهی
•    ثبت تمامی شرکت‎ها‏ی خارجی، دریافت ویزا کارت و افتتاح حساب در کشورهای متبوع
•    ثبت شرکتهای بین المللی به همراه ثبت تمامی علائم و اسامی تجاری فارسی و لاتین
•    نقل و انتقال سهام در شرکت‎ها‏ی سهامی خاص بدون نیاز به حضور در اداره مالیات
•    جابجایی شرکا و ورود و خروج شریک بدون حضور مستقیم در اداره ثبت شرکتها
•    عضویت و رتبه بندی شورای عالی انفورماتیک برای کلیه شرکت‎ها‏ی کامپیوتری
•    مشاوره رتبه بندی پیمانکاران از سازمان برنامه و بودجه و تمامی ادارات مربوطه
•    ارائه خدمات مربوط به مشارکت داخلی، خارجی، جوینت ونچر و کنسرسیوم
•    رفع اختلافات میانشرکاء بوسیله کارشناسان و متخصصان
•    ثبت طرح و مالکیت صنعتی و مالکیت فکری و معنوی
•    انحلال کلیه شرکت‎ها‏ و مشاوره مالیاتی و امور تصفیه
•    ثبت شرکت‎ها‏ی که دارای مدیران ایرانی هستند
•    ثبت اختراع، ابتکار، نوآوری و کپی رایت
•    ثبت شرکت‎ها‏ی کار آفرینی و تعاونی
•    افزایش سرمایه بدون واریزی بانکی
•    صدور نمایندگی خارجی و ثبت آن
 
برخی از افراد به دلایل متفاوت ناگزیر به ثبت شرکت در خارج از کشور می شوند اگر می خواهید این امر در کوتاهترین مدت زمان انجام گیرد مراجعه به موسسه مهاجرتی سیمرغ می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای شما باشد.
شما شایسته بهترین خدمات هستید.


با تشکر از حسن انتخاب شما
موسسه  مهاجرتی سیمرغ

سه شنبه, 11 ارديبهشت 777 08:22

فرم اطلاعات شخصی

فرم مشخصات فردی

نام و نام خانوادگی:(*)
Please let us know your name.

شماره تلفن ثابت:(*)
Please write a subject for your message.

شماره تلفن همراه:(*)
ورودی نامعتبر

شهر محل تولد:(*)
ورودی نامعتبر

استان محل تولد:(*)
ورودی نامعتبر

کشور محل تولد:(*)
ورودی نامعتبر

شماره فکس:
ورودی نامعتبر

تاریخ تولد به میلادی:(*)
ورودی نامعتبر

جنسیت:
ورودی نامعتبر

آیا تا به حال اقامت کشور دیگری را داشته اید؟
در صورت مثبت بودن جواب سوال قبلی، نام کشور یا کشورها، تاریخ دقیق و نوع اقامت را مشخص نمایید.
ورودی نامعتبر

توضیحات
ورودی نامعتبر

آدرس الکترونیکی:
Please let us know your email address.

آدرس محل دقیق زندگی:
Please let us know your message.

آخرین مدرک تحصیلی:(*)
ورودی نامعتبر

رشته تحصیلی:(*)
ورودی نامعتبر

معدل:(*)
ورودی نامعتبر

نام موسسه یا دانشگاه:(*)
ورودی نامعتبر

سابقه کار:(*)
ورودی نامعتبر

نام شرکت یا موسسه:
ورودی نامعتبر

وضعیت تاهل

وضعیت تاهل(*)
ورودی نامعتبر

نام و نام خانوادگی همسر:
ورودی نامعتبر

تاریخ تولد همسر:
ورودی نامعتبر

تاریخ ازدواج:
ورودی نامعتبر

تاریخ طلاق / فوت:
ورودی نامعتبر

به چه زبان هایی قادر به مکالمه هستید؟(*)
ورودی نامعتبر

آیا مدرک زبان دارید؟ چه مدرکی؟
ورودی نامعتبر

یکشنبه, 26 فروردين 777 17:53

یونان

اخذ اقامت در یونان

اخذ اقامت در یونان

اقامت یونان در بین اقامت های اروپا بهترین گزینه برای ایرانیان است. چه در موضوع اخذ اقامت یونان از طریق خرید املاک و اخذ ویزای طلایی یونان که برنامه ای بسیار پشتیبانی شده توسط دولت یونان است و چه در موضوع اخذ اقامت یونان از طریق تمکن مالی که البته برخی آن را اخذ اقامت یونان از طریق برنامه خود حمایتی مینامند. البته اقامت یونان از طریق کار و تحصیل نیز میسر است که همه این روشها را در ادامه بررسی میکنیم.

مزایای کلی اقامت یونان

- امکان سفر به تمامی کشورهای عضو شینگن بدون نیاز به ویزا
- امکان اخذ اقامت برای تمامی افراد خانواده
- امکان تحصیل رایگان فرزندان
- بدون نیاز به مدرک زبان

مزایای اقامت یونان نسبت به سایر کشورهای اروپایی

- فاصله نزدیک جغرافیایی تا ایران
- اقتصاد پایدار
- هزینه های بسیار پایین
- سهولت صدور اقامت
- امکان افتتاح حساب بانکی
- سهولت صدور ویزای تایپ D شینگن
- بدون الزام به حضور
- امکان تمدید اقامت برای فرزندان زیر 21 سال
مهاجرت به یونان از طریق تحصیل

مهاجرت به یونان از طریق تحصیل

در یونان امتیازات در نظر گرفته شده برای دانشجویان کشور یونان و همچنین سطح بالای این دانشگاه‌ها موجب شده که افراد زیادی مایل به تحصیل در یونان باشند. آموزش عالی در کشور یونان شامل تحصیلات دانشگاهی و تحصیلات فنی می‌شود.

تحصیلات فنی توسط مراکز آموزش عالی فنی و تحصیلات دانشگاهی توسط دانشگاه‌ها، دانشگاه آزاد، مراکز عالی هنرهای زیبا و مدارس پلی‌تکنیک ارائه میشود. در کشور یونان برخی از رشته‌ها از قبیل گردشگری، هنر، مذهب، ارتش، نیروی دریایی و نظم عمومی در آموزشگاه‌ها ارائه می‌شوند و نیازی به تحصیلات دانشگاهی ندارند. لازم به ذکر است یکی از مهم‌ترین عواملی که شانس پذیرش در دانشگاه‌های کشور یونان را بالا می‌برد، ریز نمرات تحصیلی می‌باشد .

تحصیلات تکمیلی غیر دانشگاهی اغلب برنامه های فنی و حرفه ای است. نمونه هایی از دانشکده مطالعات مذهبی آتن یا دوره های مهندسی عمران، مکانیک، برق و الکترونیک می باشد. دوره های ارائه شده اغلب به مدت سه سال ادامه می یابد و نتیجه آن دیپلم Dokimou Axiomatikou است. علاوه بر این، مدارس هنرهای زیبا و مراکز آموزش عالی وجود دارد که دوره های کوتاه آموزشی سه تا نه ماه در بیش از 20 حوزه را ارائه می دهند. علاوه بر این، نیز موسسات آموزش حرفه ای (IEK) وجود دارد. این مؤسسات برنامه هایی را ارائه می دهند که که بعدازگذراندن چهارترم دیپلم حرفه ای در حوزه مربوطه تحصیلی رادریافت می کنند.

دریونان تنها نهادهای نظارتی دولتی اجازه طبقه بندی دانشگاه در یونان را می دهند. با این حال، چند موسسه در سطح دانشگاه وجود دارد که بر اساس خصوصی عمل می کنند. اینها به طور عمده شاخه های دانشگاه های خارجی هستند. آموزش عالی یونانی به طور کامل توسط دولت اداره می شود. فقط موسسات دولتی به رسمیت شناخته شده مجاز به ارائه آموزش عالی هستند. بعضی از موسسات خصوصی وجود دارند که همانند بسیاری از مدارس خصوصی، هزینه تحصیلات دانشجویان نسبت به دانشگاه های دولتی یونان بسیار بالاتر است.
مهاجرت به یونان از طریق کار

مهاجرت به یونان از طریق کار

برای دریافت اقامت یونان از طریق کار باید شرکتی را پیدا کنید که نیاز به تخصص شما داشته باشد و نتوانسته باشد طی مدت طولانی با آگهی های مداوم استخدام نیروی کارش را از شهروندان یونانی استخدام کند.

معمولا احراز این شرایط به صرفه نیست زیرا عموما در اروپا برای اشتغال باید سرتیفیکیت های کشور مقصد را دریافت کنید و البته زبان کشور مقصد را نیز بدانید و مدارک معتبر زبان ارائه کنید. برای اخذ اقامت کار در اروپا میتوانید به سراغ کشورهایی نظیر آلمان و...بروید که قطعا شرایط بهتری برای اشتغال دارند.
سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت

سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت

مطابق با قوانین مهاجرتی یونان، اشخاص غیراروپائی می‌توانند اقامت این کشور بوسیله ثبت شرکت برای دو خانواده یعنی مدیر عامل و یکی از سهامداران شرکت و خانواده‌شان اخذ کنند.

تأسیس یک شرکت تجاری یا نمایندگی در یونان توسط اتباع خارجی بدون عنایت به ملیت یا محل اقامت، امکان‌پذیر است. کمترین مقدار سرمایه‌گذاری در یونان برای مؤسسان خارجی شرکتها موردنیاز است که تصمیم به آغاز یک تجارت در این کشور را در سر می‌پرورانند.

چهارشنبه, 02 مرداد 1398 09:11

یونان

 

یونان ، کشوری در جنوب شرقی اروپا و جنوب شبه جزیره بالکان است. این کشور به عنوان یک مکان  سرمایه گذاری فوق العاده در سال های اخیر شناخته شده است . به طوریکه سرمایه گذارانی که در یونان سرمایه گذاری کرده اند از پایدارترین شرکت ها و سودده ترین آن ها در کل اروپا هستند.
چنانچه شما نیز از علاقه مندان به ثبت شرکت در یونان هستید، با ما در ثبت شرکت مهاجرتی سیمرغ همراه باشید. ما در این مقاله اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.


مزایای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در یونان :


- امکان افتتاح حساب بانکی در بانک های اروپایی و تبادل آسان وجوه ارزی شرکت ها و صنایع
- امکان تردد آزاد به همه کشورهای عضو اتحادیه و عضو شینگن بدون نیاز به دریافت ویزای توریستی شینگن
- امکان خرید ملک پس از ثبت شرکت در یونان و برخورداری از حمایت های اتحادیه اروپا
- امکان اخذ اقامت دایم اروپا برای مدیر شرکت و خانواده وی شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال
- امکان اخذ پاسپورت یونان در صورت رعایت قوانین مربوط به اقامت در یونان
- داشتن تجارت آزادانه، بدون وجود تحریم و مشکلات اقتصادی
- دارا بودن نیروی متخصص و صاحب دانش با به روزترین امکانات فعالیتی
- دارا بودن منابع اولیه در دسترس و مواد معدنی و نیازهای اولیه فراوان برای هر نوع کسب و کاری
- صدور مجوزهای لازم به صورت ساده و سریع
به طور کلی ، دولت یونان ، با تدوین فعالیت های سرمایه گذاری و حفظ ساختارهای اقتصادی خدماتی را فراهم آورده تا شرایط مناسبی برای سرمایه گذاران خارجی جهت ثبت شرکت ایجاد نماید.سیستم اقتصادی یونان به دلیل ورود این کشور به اتحادیه اروپا تحت حمایت صندوق بین المللی پول و فعالیت های اقتصادی اتحادیه اروپا قرار داشته و به همین دلیل خود اتحادیه اروپا از سرمایه گذاران در یونان حمایت و به آن ها تضمین سرمایه گذاری در این کشور را داده است.

 


مهم ترین انواع شرکت های قابل ثبت در یونان

در یونان دو نوع اصلی شرکت وجود دارد . شرکت های سهامی (A.E) و شرکت های بامسئولیت محدود (E.P.E)
1- شرکت های سهامی (Anonymous Etaireia)
برای ثبت شرکت سهامی، حداقل باید یک سهامدار حقیقی و یا حقوقی وجود داشته باشد.
حداقل سرمایه به میزان 60000یورو است که مسئولیت سهامداران محدود به میزان سرمایه گذاری آن ها می باشد. شرکت های سهامی که به شرکت های سهامی محدود هم شهرت دارند دارای شخصیت حقوقی کاملاَ مستقل و صاحب همه دارایی خود می باشند و در صورت بدهی باید از میزان دارایی شرکت در ابتدا دیون شرکت پرداخت شود. ( یعنی دارایی های شرکت با دارایی های شخصی افراد با هم مجزا هستند ).
این قالب شرکت، برای شرکت های بزرگ بسیار مناسبند و به دلیل داشتن سرمایه بالا (60000 یورو ) از اعتبار بالایی در نزد بانک ها و موسسات مالی برخوردارند.
2- شرکت بامسئولیت محدود (Etaireia Periorismenis Efthinis)
این شرکت، از محبوب ترین و پر طرفدارین نوع شرکت در یونان است.برای ثبت شرکت در این قالب حداقل یک سهامدار نیاز خواهد بود که این سهامدار می تواند حقیقی و یا حقوقی باشد. حداقل سرمایه برای ثبت شرکت 4500 یورو می باشد. مسئولیت سهامداران به اندازه مبلغ سرمایه و سهم الشرکه آن ها می باشد . این شرکت ها دارای شخصیت حقوقی کاملاَ مستقل می باشند و در صورت بروز بدهی شرکت باید ابتدا از محل سرمایه شرکت بدهی ها تادیه شود. در ضمن بین سرمایه شرکا و سرمایه شرکت تفکیک وجود دارد.
این قالب شرکت برای شرکت های متوسط و یا کوچک بسیار مناسب است که تشریفات کمتر و مختصرتری نسبت به شرکت سهامی دارد.
از جمله سایر شرکت های قابل ثبت در یونان می توان به ثبت شرکت های تضامنی شخصی اشاره نمود.

 


مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در یونان

1) تکمیل فرم های درخواست ثبت شرکت در یونان
2) اساسنامه شرکت خارجی جهت ثبت شعبه شرکت در یونان
3) تعیین وکیل جهت ثبت شرکت در یونان با نماینده جهت امضا دفاتر اسناد رسمی شرکت
4) گذرنامه معتبر و ترجمه مدارک هویتی متقاضیان ثبت شرکت در یونان
5) پرداخت هزینه های ثبت شرکت و هزینه نشر آگهی تاسیس شرکت در یونان
6) تعیین نشانی شرکت در یونان و همچنین نام شعبه شرکت در یونان
لازم به ذکر است، تمامی مدارک و اسناد باید رسمی و دارای تاییدیه ی کنسولگری و تمبر کنوانسیون لاهه باشد و رسماَ توسط وزارت امور خارجه یا توسط یک وکیل در یونان ترجمه شود.

 


مراحل هزینه کردن جهت ثبت شرکت

- هزینه دفتر اسناد رسمی و وکیل
- صدور اساسنامه و آگهی تاسیس شرکت حدود 70000 یورو
- هزینه ثبت شرکت در اتاق بازرگانی حدود 10000 یورو
- مالیات بر سرمایه شرکت که 1 درصد از سرمایه شرکت می شود.
- هزینه ثبت شرکت در اتاق بازرگانی محل
- هزینه ثبت نام در صندوق تامین اجتماعی

چهارشنبه, 27 -2667 14:31

اسلواکی

 

برای مهاجرت به اسلواکی راه های مختلفی وجود دارد که یکی از آنها اخذ شهروندی از طریق ثبت شرکت و همچنین ویزای کار در اسلواکی می باشد. از دیگر روش های اخذ اقامت میتوان به تحصیل ، مهاجرت از طریق تخصص ، اخذ اقامت از طریق خرید ملک اشاره کرد. قیمت ملک و هزینه زندگی بایستی ، قبل از شروع تجارت و کسب کار در اسلواکی به طور کامل مورد بررسی قرار گیرد.

در ابتدا فرایند ثبت شرکت در اسلواکی و پس از آن تهیه پیش نویس همکاری و استخدام یک حسابدار ضروری می باشد. موسس شرکت میبایست نوع تجارت و یا نوع شرکت افتتاح شده را قبل از فرایند ثبت شرکت مشخص نماید. ناگفته نماند که موسس شرکت قادر به افتتاح شرکت یا تاسیس یک شرکت متشکل از شرکا می باشد. لذا مشاورین مجرب ما در ایران شما را در خصوص امر تاسیس شرکت یاری می دهند و شما را در جهت انتخاب شکل صحیحی از تجارت برای رسیدن به مقاصد مورد نظر هدایت می نمایند. بنابراین بدون شک با تیم مشاورین ما در موسسه مهاجرتی سیمرغ در خصوص امر تجارت ارتباط برقرار کنید.

هر ساله افراد زیادی تمایل دارند برای تحصیل, کار و زندگی وارد کشور اسلواکی شوند. حال چرا افراد این کشور را برای زندگی انتخاب مینمایند؟ مزایای ثبت شرکت در این کشور چیست؟ شرایط مهاجرت به اسلواکی از طریق ثبت شرکت چیست؟ روش های مختلف مهاجرت سرمایه گذاری به این کشور چیست؟ در این مقاله سعی شده است شما را با شرایط کار , راه های مهاجرت ، تحصیل و هزینه زندگی در اسلواکی آشنا نماییم.

 


شرایط اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در اسلواکی


در این مطلب به صورت کلی اطلاعاتی در زمینه ثبت شرکت در اسلواکی را ارائه میدهیم. ثبت شرکت در اسلواکی دارای مزایا و البته معایبی است. ما توصیه میکنیم، افرادی وارد پروسه ثبت شرکت در اسلواکی شوند که قصد فعالیت اقتصادی در این کشور را داشته باشند، چنانچه شخصی صرفاً به واسطه این کار قصد مهاجرت به اسلواکی را داشته باشد، روش های دیگری هم موجود است. موسسه مهاجرتی سیمرغ با سابقه ی فعالیت در زمینه مهاجرت و حقوق بین الملل خصوصی می تواند در زمینه ثبت شرکت در اسلواکی راهنمایی لازم را به شما داشته باشد.
 
 
ثبت شرکت در اسلواکی دارای مزایای بسیار زیادی می باشد از افتتاح حساب بانکی بین المللی گرفته تا اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در اسلواکی ، همگی امکان پذیر می باشد.

اقامت و ثبت شرکت در خارج از کشور: ثبت شرکت در کشور های مختلف یکی از راه حل های اخذ اقامت و مهاجرت به آن کشور محسوب می شود.گاهی شما برای مهاجرت به یک کشور مثلا اروپایی باید اقدام به سرمایه گذاری نمائید ولی ممکن است با هزینه بسیار پایین تر و صرف زمان کمتر از طریق ثبت شرکت بتوانید برای خود و اعضای خانواده خود اقامت یک کشور را اخذ نمائید.


شرایط و ضوابط ثبت شرکت در اسلواکی

ما در این قسمت ابتدا به بررسی انواع مختلف شرکت ها و نهادهای تجاری در اسلواکی می پردازیم:
انواع شرکت ها و  نهاد های تجاری در اسلواکی

شرکت های با مسئولیت محدود در اسلواکی مانند : Spolcons Rucenim Obmedzenym (S.R.O )، پس از افتتاح حساب سپرده سرمایه گذاری با حداقل 5000 یورو سرمایه و با وجود یک یا دو سهامدار ( که بیش تر از 50 نفر نمی باشد ) قابل تاسیس می باشند. اخذ تصمیمات مهم مانند: منصوب کردن رئیس اجرایی و در برخی موارد هیئت نظارت در جلسات کلی اخذ می شود.

شرکت سهامی خاص Akciova Spolocnost (A.S )، با حداقل 25000 یورو سرمایه قابل تاسیس می باشد و به دو شکل  شرکت های خصوصی و دولتی قابل تاسیس می باشد.

شرکت سهامی خصوصی قادر به تجارت آزاد نمی باشد در حالی که شرکت سهامی دولتی ( شرکتی که در فهرست بازارهای سهامی اروپا قرار گرفته است ) قادر به تجارت آزاد می باشد. ناگفته نماند که از اعضای شرکت های سهامی، هیئت مدیران و هیئت نظارت می باشند.


شرکت  تضامنی :  شرکت تضامنی شرکتی است که امور تجارتی بین دو یا چند نفر با مسئولیت محدود تشکیل می شود.

برای نوشتن بیزنس پلن یا برنامه تجاری برای ثبت شرکت در اسلواکی باید موراد زیر را در نظر گرفت:

    خلاصه ی کارهای اجرایی اولیه و اهداف کسب و کار
    انتظاراتی که از محصولات و خدمات می رود
    تعیین تیم مدیریت
    نوع سهام شرکت و همچنین شرایط خرید سهام شرکت در اسلواکی بایستی مشخص گردد.

 


برآوردهای مالی و هزینه ها:

    هزینه ثبت شرکت
    هزینه نگهداری سالانه شرکت
    تمکن یا ساپورت مالی برای ثبت شرکت

در ثبت شرکت های شریکی مانند تعداد سهامداران برای ثبت شرکت در اسلواکی وثبت شرکت با چند نفر بایستی به دلیل موارد کلاهبرداری دقت بسیاری به عمل آورد.

توصیه می شود که تمام فعالان تجاری برای افتتاح حساب در همین کشور اقدام کرده و شایان ذکر است که داشتن حساب ارزی در اسلواکی کاری بسیار ساده می باشد. افتتاح حساب بانکی مستلزم داشتن پاسپورت، مدرک ثبت تجاری، اساسنامه شرکت و همچنین مدرکی مبنی بر اثبات اسکان در این کشور است. مدارک لازم به فرم شرکت بستگی دارد.
مشارکت ها

مشارکت های کلی در اسلواکی بر اساس توافق مابین یک یا دو شریک صورت می گیرد، شرکایی که برای کسب سود و زیان میبایست قابل اعتماد و دارای اعتبار کافی باشند. تمامی تصمیمات کلی در اسلواکی توسط شرکا صورت می گیرد و دارایی های شخصی افراد در صورت عدم پرداخت بدهی ها و شکایات مصادره می گردد.

مشارکت با مسئولیت محدود در اسلواکی با وجود شرکایی که حداقل 250 یورو سرمایه داخلی در اختیار دارند صورت می گیرد ( میزان اعتبار افراد بر اساس میزان همکاری آنان می باشد ). شرکای عمومی با مسئولیت و اختیارات نامحدودی که در اختیار دارند تصمیم گیری می نمایند.
دیگر اشکال تجارت

مشارکت منحصر به فرد در اسلواکی، این مشارکت از رایج ترین اشکال تجارت های کوچک در اسلواکی می باشد که توسط یک سرمایه گذار با اعتبار مدیریت می شود. ناگفته نماند که دارایی های اشخاص در صورت عجز در پرداخت بدهی ها مصادره می گردد.

کشور اسلواکی، سرمایه گذاران خارجی برای شراکت در شعب شرکت های مادر در اسلواکی را دعوت کرده است، شرکت هایی که تمام سرمایه ها را در اختیار اشخاص حقوقی نیز قرار می دهند. از دیگر گزینه های انتخابی افتتاح شرکت های تابعه یا تحقیق با هدف به نمایش گذاشتن این شرکت ها می باشد.

 

 


فرایند ثبت شرکت در اسلواکی توسط اشخاص حقوقی

این امر به تاسیس شرکت توسط شخص سوم با قدرت وکالتی اشاره دارد، این شرکت قادر به جذب سرمایه های خارجی ویژه ای می باشد. ناگفته نماند که حیطه اختیارات وکیل به طور کامل در محضر ( دفتر ثبت اسناد رسمی ) مشخص می گردد.

اولین قدم برای شرکت تازه تاسیس انتخاب نام برای شرکت، در اداره ثبت تجارت می باشد، این فرایند یک روز به طول می انجامد که در نتیجه صدور گواهی با نام منتخب صورت می گیرد. پس از آن این گواهی در دفتر اسناد رسمی به ثبت می رشد. مدارک اصلی جهت ثبت شرکت، تفاهم نامه انجمن یا اعمال شرکت و در برخی موارد خاص مقاله همکاری برای تاسیس شرکت خصوصی با مسئولیت محدود را در بر می گیرد. شرکت های سهامی میبایست سند تاسیس، تفاهم نامه و مقاله همکاری را ارائه دهند.

گواهی تجارت میبایست از سازمانی که مقدار مالیات بر درآمد را تعیین می کند و با مرکز بیمه تامین اجتماعی همکاری دارد اخذ گردد. اقدامات ذکر شده در ذیل برای ثبت تجارت در اسلواکی مهم می باشند و مستلزم ارائه مدارک به شرح زیر می باشند :

    - در خواست قانونی
    - اثبات منحصر به فرد بودن نام منتخب
    - اخذ گواهی از بانک به دلیل آگاهی از میزان سرمایه لازم
    - تفاهم نامه انجمن
    - فعالیت های مشارکتی و مقاله همکاری

در برخی از موارد ادراه ثبت، ارائه مدارک خاصی از جانب افراد را در خواست می نماید.

آخرین قدم برای ثبت شرکت در اسلواکی، عقد قرار دارد مابین کارفرما و کارمندان پس از گذشت 8 روز از تاریخ استخدام فرد و قبل از شروع کار می باشد. ناگفته نماند که متخصصین ما در اسلواکی شما را در امر ثبت شرکت در این کشور یاری خواهند کرد و راهنمایی های ارزنده ای را در اختیار شما قرار خواهند داد.


بررسی اجمالی اقتصاد اسلواکی

بسیاری از تاجران خارجی، اسلواکی را به دلیل امکانات مالی فراهم و وجود نیروی های کار ماهر و آموزش دیده برای امر تاسیس شرکت انتخاب می نمایند. ( واحد پول این کشور یورو، مالیات ثابت 19 درصد و سود حاصل از مالیات 0 درصد می باشد ). این کشور در مرکز کشور اروپا واقع شده است و در فعالیت های زیر ساختی پیشرفت بسیاری داشته است، کشور اسلواکی از عالی ترین مکان ها برای فعالیت های تجاری و اقامت تاجران محسوب می شود. این کشور از اعضای NATO, EU, OECD, WATO به شمار می رود. این کشور همچنین محیط اقتصادی پایدار را در اختیار افراد قرار می دهد. این کشور با بیش از 60 کشور جهان بر سر منع مالیات دو برابر به توافق رسیده است، ناگفته نماند که این کشور جذاب ترین چشم انداز ها را برای شروع فعالیت کارآفرینان فراهم کرده است.

شنبه, 16 -2667 08:51

مجارستان

اخذ اقامت در مجارستان

اخذ اقامت در مجارستان

اقامت مجارستان و اخذ پاسپورت مجارستان دارای مراحل مختلفی است. به منظور اخذ اقامت مجارستان ابتدا می بایست اجازه اقامت خود را از اداره مهاجرت مجارستان دریافت کنید. اخذ اقامت موقت مجارستان پس از گذشت 5 سال از زندگی در مجارستان و سکونت به مدت حداقل 6 ماه در هر سال قابل درخواست می باشد.

پس از گذشت 5 سال با همین شرایط می توان کارت اقامت دائم مجارستان را اخذ نموده و سپس بعد از گذشت 3 سال از اخذ اقامت دائم مجارستان می توان با شرکت در آزمون های زبان و ادغام مدنی و تاریخ این کشور درخواست اخذ پاسپورت مجارستان نمود. از جمله امتیازات اقامت مجارستان هزینه های زندگی کم، نرخ مالیات پایین ،شرایط آسان برای ثبت شرکت ،تردد آسان در کشورهای عضو شینگن و وجود مدارس و دانشگاه های با کیفیت و دو زبانه میباشد.
مهاجرت به مجارستان از طریق تحصیل

مهاجرت به مجارستان از طریق تحصیل

تحصیل در مجارستان در مقاطع ابتدایی تا سن 16 سالگی اجباری می باشد. نظام آموزشی مجارستان بر اساس نظام آموزشی اروپا موسوم به فرآیند بولونیا (آموزش کیفی بجای آموزش نمره محور) بوده و شامل سه روش نمره دهی 1(عالی) تا 5 (مردود)، 1(عالی) تا 3 (مردود) و A (عالی) تا F (مردود) می باشد.

پیش دبستانی در مجارستان از سنین 3 تا 6 سال، دبستان از 6 تا 14 سال و دبیرستان از 14 تا 18 سال را شامل می شود. مدارس مجارستان در مقطع دبیرستان به دو دسته عادی و فنی و حرفه ای تقسیم بندی می شوند. به منظور ورود به دانشگاه در مجارستان آزمونی تحت عنوان ماتورا (کنکور اروپایی) از متقاضیان ورود به دانشگاه گرفته می شود.

بورسیه تحصیلی مجارستان تحت عنوان Stipendium Hungaricum یا بورسیه تحصیلی کشور مجارستان برای دانشجویان بین المللی در مقطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا امکان پذیر می باشد. به منظور اخذ بورسیه دانشجو می بایست دارای رزومه تحصیلی و تحقیقاتی قوی باشد و شخصاً نسبت به اخذ بورسیه از دانشگاه های مجارستان اقدام کند. این دوره ها بدون پرداخت شهریه بوده و ماهیانه دارای کمک هزینه ای به میزان 130 تا 580 یورو می باشند.

اسکان در طول دوران تحصیل رایگان بوده و برای تهیه مسکن ماهیانه مبلغ 120 یورو به عنوان کمک هزینه به دانشجو پرداخت خواهد شد. همچنین سالیانه تا سقف 205 یورو امکان بیمه درمان رایگان برای دانشجو وجود خواهد داشت. زمان درخواست بورسیه تحصیلی تا 15 ژانویه هر سال می باشد.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی شامل موارد زیر می باشد:

- تکمیل فرم درخواست ویزای تحصیلی
- عکس پاسپورتی
- پاسپورت با اعتبار حداقل 90 روز
- کلاسه اثر انگشت
- رسید پرداخت شهریه دانشگاه
- رسید پرداخت هزینه درخواست ویزا به مبلغ 60 یورو
- رسید سپرده بانکی
- نمره زبان آیلتس بالا
دانشجو اجازه کار به مدت 20 ساعت در هفته را خواهد داشت. همچنین اخذ ویزای همراه دانشجو برای مقاطع تحصیلی فوق لیسانس و دکترا امکان پذیر می باشد ولی همراه به جهت اشتغال به کار می بایست از اداره مهاجرت مجارستان اجازه کار دریافت کند. امکان اخذ ویزای جستجوی کار پس از پایان تحصیلات در مجارستان و تبدیل آن به ویزای کار مجارستان وجود خواهد داشت.
مهاجرت به مجارستان از طریق کار

مهاجرت به مجارستان از طریق کار

اخذ ویزای کار مجارستان مستلزم داشتن پیشنهاد کاری بوده و نیازمند دانستن زبان انگلیسی یا مجاری در سطح عمومی می باشد. این نوع ویزا نیازمند داشتن ویزای نوع D موقت 30 روزه می باشد.

به این منظور کارفرما می بایست درخواست نیروی کار خود را به اداره کار و مهاجرت مجارستان ارائه داده و منتظر فرآیند چاپ آگهی بین المللی نیروی کار بماند. به منظور هرچه سریعتر پیدا کردن کار در مجارستان بهتر است به موسسات کاریابی بین المللی این کشور مراجعه نمائید. هزینه درخواست این نوع ویزا 60 یورو و مدت زمان رسیدگی به آن 70 روز می باشد.

اسامی برخی از مشاغل مورد نیاز برای کار در مجارستان به شرح زیر می باشد:

- مدیر سئو
- مدیر امور مالی
- کارشناس
- IT مدیر فروش
- کارشناس توسعه بازارو کارشناس مدیریت منابع
سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت

سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت

سرمایه گذاری در مجارستان از سه طریق سرمایه گذاری اقتصادی، ثبت شرکت و خرید ملک امکان پذیر می باشد. به منظور سرمایه گذاری اقتصادی می بایست در طرحی تحت عنوان طرح اقامتی Residency Bond ثبت نام کرده و مبلغ 360 هزار یورو به عنوان هزینه سرمایه گذاری در بخش های مورد نیاز مجارستان را به دولت مجارستان پرداخته و پس از گذشت 8 سال اقامت دائم مجارستان را اخذ نمایید.

این طرح فعلاً برای ایرانیان و بسیاری از کشورهای دیگر امکان پذیر نمی باشد. همچنین می توان از طریق ثبت شرکت با هزینه ای معادل 15 هزار یورو و سرمایه اولیه 35000 یورو و همچنین سرمایه در گردش 10 هزار یورو از طریق استخدام چند کارمند مجارستانی ثبت شرکت و فعالیت اقتصادی انجام داده و اخذ اقامت نمود. این دو طرح نیازمند داشتن بیزنس پلن و اساسنامه می باشند.

به منظور اخذ اقامت از طریق خرید ملک در مجارستان ابتدا می بایست دو واحد آپارتمان به ارزش مجموعاً 200 هزار یورو خریده و سپس اقدام به ثبت شرکت مشاوره املاک نموده و ساختمان ها را به عنوان سرمایه شرکت معرفی کند.

چهارشنبه, 01 فروردين 777 07:47

ویزای تحصیلی

 

اگر دوست داشته باشید که برای ادامه ی تحصیل به کشورهای خارجی بروید شاید درباره ویزای تحصیلی سوالاتی در ذهنتان شکل گرفته باشد. همه ی کسانی که می خواهند در کشورهای خارجی تحصیل کنند باید ویزای دانشجویی کشور مورد نظر رو دریافت کنند. این ویزا در واقع نوعی اقامت موقت است که امکان تحصیل، زندگی و حتی کار در آن کشور را به شخص می دهد.

گاهی کیفیت و امکانات دانشگاه‌های خارجی و اروپایی بعضی از دانشجویان را به فکر ادامه تحصیل در آن دانشگاه ها می اندازد اما نمی دانید که برای پذیرش دانشگاه چه مراحلی را باید طی کنید.

ویزای تحصیلی چیست؟ ویزای دانشجویی اجازه اقامت از طرف کشور مقصد به دانشجوی پذیرفته‌ شده در دانشگاه معتبر در آن کشور است. با این ویزا دیگر دانشجو برای اقامت در آن کشور به هیچ مدرک دیگری برای تایید شهروندی یا مهاجرت به کشور مقصد احتیاج ندارد. هر شخصی از سن ۴ سالگی می تواند با گرفتن ویزای تحصیلی در خارج از کشور تحصیل کند. برای گرفتن ویزای تحصیلی اول باید پذیرش تحصیلی از دانشگاه مورد تحصیل و در رشته مورد نظر را دریافت نموده سپس باید بدانید که به کدام دانشگاه می خواهید بروید و خیال تحصیل در چه رشته ای را دارید. همانطور که میدانید برای تحصیل در کشورهای خارجی باید چندین مرحله را بگذرانید و در قدم آخر به مرحله گرفتن ویزا می رسید.

سه شنبه, 21 خرداد 1398 07:17

دریافت ویزا

در این مکان مطلب قرارمی گیرد

در این مکان مطلب قرارمی گیرد

در این مکان مطلب قرارمی گیرد

در این مکان مطلب قرارمی گیرد

در این مکان مطلب قرارمی گیرد

سه شنبه, 21 خرداد 1398 07:16

ثبت اسناد

در این مطلب قرار میگیرد

در این مطلب قرار میگیرد

در این مطلب قرار میگیرد

در این مطلب قرار میگیرد

 

صفحه1 از3

جهت مشاوره و مهاجرت با ما تماس حاصل فرمایید :   22806155 (21) 98+

درباره ما

موسسه مشاوره و مهاجرت سیمرغ با مدیریتی مجرب، با هدف راهنمایی متقاضیان و هموارسازی مسیر برای افرادی که قصد گرفتن انواع خدمات ویزا، کار یا گسترش فعالیت اقتصادی یا کسب و کار خود در کانادا،استرالیا،آلمان حوزه شینگن و...را دارند راه اندازی گردید.

سیاست حریم شخصی

ارتباط با ما

  آدرس:  تهران ، نیاوران خیابان باهنر بین خیابان منظریه یکم (آقا خانی) وشهرکتاب نیاوران ساختمان نریمان1380، پلاک 131 ، طبقه سوم واحد هشت

  تلفن:  22806155 (21)98+

  واتس اپ: 09352525995   

ایمیل: info [at] simorghparvas [dot] com